Suparat, omul ajunge acasa si face dragoste cu sotia sa. Dupa o ora, solicita inca o data sotiei sale acelasi tratament. Faza se repeta de 3-4-5 ori, dupa care sotia sa adoarme. Tipul sta, se uita pe pereti, asculta ticaitul ceasului, dupa care isi is inima in dinti: "Iubito, putem sa mai facem inca o data dragoste, mai am decat 12 ore de trait!"
Sotia se trezeste si accepta. Mai se iubesc inca o data cu pasiune, dupa care ea adoarme la loc. Omul nostru ramane iar singur in intuneric. Tic-tac... Isi ia inca o data inima in dinti si o trezeste pe sotie: "Iubito, mai am 6 ore de trait! Se poate?..."
Sotia se trezeste cu greu: "Nu te supara, iubitule, dar eu maine trebuie sa ma trezesc devreme, tu nu!"
Voi ce ati face in aceasta situatie? Eu as face o petrecere la gratar cu toata familia si cu toti prietenii. Fac cinste!



Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu